Καλούνται οι αγρότες μισθωτές Δημοτικών εκτάσεων για καλλιέργεια, των οποίων τα μισθωτήρια έχουν λήξει, να προσέλθουν την Τετάρτη 24 Ιανουαρίου 2024 και ώρα 12.30 μ.μ. στο Δημοτικό κατάστημα στον Ίασμο προκειμένου να συζητηθεί το θέμα της εκ νέου μίσθωσης των εκτάσεων αυτών και να ευρεθεί λύση στο πρόβλημα που έχει ανακύψει λόγω της μη έγκαιρης εκκίνησης της διαδικασίας δημοπράτησης από την προηγούμενη Δημοτική Αρχή.
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΤΖΑΝΕΡ ΙΜΑΜ
Last modified: 13 Φεβρουαρίου 2024